Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

OSTATECZNE LISTY STARTOWE MISTRZOSTW ŚWIATA!

W piątek wieczorem poznaliśmy listy startowe IWF Mistrzostw Świata w Podnoszeniu Ciężarów. Zawody rozpoczynają się w niedzielę 20 pażdziernika, potrwają tydzień. Na pomoście we Wrocławiu wystartują bracia Marcin i Daniel Dołęgowie, a Robert jest członkiem komitetu organizacyjnego mistrzostw.

Listy startowe przedstawiaja się następująco... W kat. do 105 kg drugi zgłoszony wynik ma Marcin DOŁĘGA (411 kg), który wystartuje w niedzielę 27.10 br. o godz. 13:00. Najwyższy wynik zgłosił zawodnik Uzbekistanu NURUDINOV Ruslan - 420 kg. W kat. +105 kg dziesiąty wynik ma Daniel DOŁĘGA (410 kg), który na pomost wyjdzie również w niedzielę o godz. 16:00. Najwyższy wynik w kategorii superciężkiej zgłosił reprezentant Iranu MOULAEI Bahador - 445 kg.

Mistrzostwa Świata będziemy mogli oglądać na antenach TVP1, TVP Sport, Eurosport lub w internece na stronach sport.tvp.pl, media-sport.tv, a transmisje wynikowe live na stronie www.iwf.net. Serdecznie zapraszamy.

LISTY STARTOWE PROGRAM TRANSMISJE TVP

 

Partnerzy

Reklama

Losowy artykuł

15 lutego w Łukowie odbył się kolejny, bo już VI Memoriał J. Kowalczyka połączony z uroczystością nadania jego imieniem hali sportowej przy Gimnazjum Nr 2.
Podczas uroczystości pamiątkową tablicę odsłonili władze miasta na czel

...

Podnoszenie ciężarów

stat4u