Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

ROBERT NOMINOWANY

Jak co roku od kilkudziesięciu lat rozpoczęło się głosowanie kibiców w Plebiscycie "Tygodnika Siedleckiego" Na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Roku.
W tym roku redakcja wytypowała 40 sportowców i 15 szkoleniowców, a wśród nominowanych trenerów znalazł się najstarszy z braci Dołęgów.
Robert od 6 lat prowadzi zajęcia w klubie sportowym "Orlęta Łuków". W tym roku jego podopieczni występowali w rozgrywkach najwyższej klasy Drużynowych Mistrzostw Polski oraz zdobywali medale mistrzostw Polski. Jarosław Daniluk zajął w Mistrzostwach Europy Juniorów V miejsce, zdobył tytuł mistrza Polski, a Kamil Przybysz zdobył brąz podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Najstraszy z braci jest jedynym trenerem z Łukowa nominowanym w tym plebiscycie.
Należy dodać, iż wśród laureatów tego plebiscytu jest trzykrotny mistrz świata, Marcin Dołęga.
Swój głos można oddać wypełniając kupon drukowany w "Tygodniku Siedleckim", a wyniki zostaną ogłoszone 1 marca podczas Balu Mistrzów Sportu.
Zachęcany do wypełniania kuponów i oddania głosu na jedynego przedstawiciela miasta  Łuków.

 

Partnerzy

Reklama

Losowy artykuł

To już pewne. Mistrzostwa Polski w Podnoszeniu Ciężarów odbędą się w Łukowie. Zawody zostaną rozegrane w dniach 24-26 października na hali przy Gimnazjum Nr 2. Wizyta, którą kilkanaście dni temu złożył preze

...

Podnoszenie ciężarów

stat4u