Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

WYBÓR KATEGORII WIEKOWEJ


Kategoria wiekowa:


RANKINGI POLSKI W 2014 ROKU



WG PUNKTACJI SINCLAIR`A

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

PKT

DATA
1.
LIAO Hui
1987
CHN
68.68
484.39
2014-11-04
2.
ILYIN Ilya
1988
KAZ
104.35
473.15
2014-11-04
3.
NURUDINOV Ruslan
1991
UZB
104.78
472.46
2014-11-04
4.
KIM Un Guk
1988
PRK
61.79
471.17
2014-11-04
5.
ROSTAMI Kianoush
1991
IRI
84.25
469.33
2014-11-04
6.
BEDZHANYAN David
1988
RUS
104.25
467.83
2014-11-04
7.
MARKOV Ivan Markov
1988
BUL
84.45
467.57
2014-11-04
8.
SEDOV Vladimir
1988
KAZ
93.24
465.94
2014-11-04
9.
KYDYRBAYEV Zhassulan
1992
KAZ
93.89
465.70
2014-11-04
10.
ZHONG Guoshun
1987
CHN
76.50
463.87
2014-11-04
11.
OM Yun Chol
1991
PRK
55.71
463.87
2014-11-04
12.
ALBEGOV Ruslan
1988
RUS
156.54
463.86
2014-11-04
13.
THACH Kim Tuan
1994
VIE
55.75
463.61
2014-11-04
14.
OKULOV Artem
1994
RUS
84.25
462.13
2014-11-04
15.
LONG Qingquan
1990
CHN
55.40
461.20
2014-11-04
16.
KIM Kwang Song
1992
PRK
76.35
459.33
2014-11-04
17.
IRAWAN Eko Yuli
1989
INA
61.92
457.43
2014-11-04
18.
LI Fabin
1993
CHN
55.50
457.40
2014-11-04
19.
ALIMOV Ulugbek
1989
UZB
84.34
457.08
2014-11-04
20.
SALIMIKORDASIABI Behdad
1989
IRI
171.06
457.06
2014-11-04
21.
DIDZBALIS Aurimas
1991
LTU
93.20
456.87
2014-11-04
22.
DING Jianjun
1989
CHN
61.62
453.22
2014-11-04
23.
AUKHADOV Apti
1992
RUS
84.55
452.92
2014-11-04
24.
MOSQUERA LOZANO Luis Javier
1995
COL
61.42
452.82
2014-11-04
25.
MAHMOUD Mohamed Ihab Youssef Ahmed
1989
EGY
68.55
451.21
2014-11-04

KAT. 56 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
OM Yun Chol
1991
PRK
55.71
128
168
296
2014-11-04
2.
THACH Kim Tuan
1994
VIE
55.75
135
161
296
2014-11-04
3.
LONG Qingquan
1990
CHN
55.40
133
160
293
2014-11-04
4.
LI Fabin
1993
CHN
55.50
134
157
291
2014-11-04
5.
MENG Cheng
1997
CHN
55.81
128
155
283
2014-08-18
6.
TRAN Le Quoc Toan
1989
VIE
55.90
125
155
280
2014-11-04
7.
CHONTEY Arli
1992
KAZ
55.60
129
145
274
2014-11-04
8.
YANG Chin-Yi
1981
TPE
55.95
124
150
274
2014-11-04
9.
AL SALEEM Mansour Abdulrahim M
1988
KSA
55.18
124
142
266
2014-11-04
10.
RADA RODRIGUEZ Sergio Armando
1984
COL
55.57
116
150
266
2014-11-04
11.
KRUAITHONG Sinphet
1995
THA
55.10
120
146
266
2014-11-04
12.
BERNA GONZALEZ Carlos Andres
1990
COL
55.69
118
146
264
2014-11-04
13.
ASKARI Majid
1991
IRI
55.70
117
144
261
2014-11-04
14.
WIJOYO Surahmat Bin Suwoto
1988
INA
55.76
113
146
259
2014-11-04
15.
SCARANTINO Mirco
1995
ITA
55.89
112
143
255
2014-06-20

KAT. 62 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
KIM Un Guk
1988
PRK
61.79
150
175
325
2014-11-04
2.
IRAWAN Eko Yuli
1989
INA
61.92
141
175
316
2014-11-04
3.
DING Jianjun
1989
CHN
61.62
142
170
312
2014-11-04
4.
MOSQUERA LOZANO Luis Javier
1995
COL
61.42
141
170
311
2014-11-04
5.
HASBI Muhamad
1992
INA
61.76
130
171
301
2014-11-04
6.
MO Yongxiang
1996
CHN
61.44
136
161
297
2014-06-20
7.
URUMOV Vladimir Marinov
1990
BUL
61.49
133
157
290
2014-11-04
8.
SAAD Ahmed Ahmed Mohamed
1986
EGY
61.85
126
156
282
2014-11-04
9.
TERNA Ion
1993
MDA
61.44
120
160
280
2014-11-04
10.
PHONCHIANGSA Thawatchai
1992
THA
61.44
123
154
277
2014-11-04
11.
OUERTANI Marouan
1995
TUN
61.64
121
154
275
2014-06-20
12.
ALABDULLATIF Abdullatif Khdher A
1982
KSA
61.22
119
153
272
2014-11-04
13.
SOOKY Gergely Zoltan
1993
HUN
61.64
118
154
272
2014-11-04
14.
DI GIUSTO Michael
1995
ITA
61.85
120
152
272
2014-11-04
15.
JOHNSON Derrick Rshone
1985
USA
62.00
122
150
272
2014-11-04

KAT. 69 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
LIAO Hui
1987
CHN
68.68
166
193
359
2014-11-04
2.
MAHMOUD Mohamed Ihab Youssef Ahmed
1989
EGY
68.55
152
182
334
2014-11-04
3.
KIM Myong Hyok
1990
PRK
68.73
152
182
334
2014-11-04
4.
CHEN Oleg
1988
RUS
68.78
154
178
332
2014-11-04
5.
AVETISYAN Vanik
1987
ARM
68.93
141
179
320
2014-11-04
6.
ARIANA I Ketut
1989
INA
68.26
145
174
319
2014-11-04
7.
KINGUE MATAM Bernardin Ledoux
1990
FRA
68.66
142
177
319
2014-11-04
8.
BEN HNIA Karem
1994
TUN
68.36
145
173
318
2014-06-20
9.
BEHROUZI Jaber
1991
IRI
68.30
142
176
318
2014-11-04
10.
YUAN Chengfei
1995
CHN
68.38
146
171
317
2014-06-20
11.
KWON Chang Il
1991
PRK
68.60
142
175
317
2014-11-04
12.
LINDER Albert
1996
KAZ
68.34
145
170
315
2014-11-04
13.
YOKUBOV Doston
1995
UZB
68.75
137
177
314
2014-11-04
14.
DENI
1989
INA
67.85
140
173
313
2014-11-04
15.
BUNSUK Tairat
1993
THA
68.64
137
176
313
2014-11-04

KAT. 77 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
ZHONG Guoshun
1987
CHN
76.50
171
196
367
2014-11-04
2.
KIM Kwang Song
1992
PRK
76.35
163
200
363
2014-11-04
3.
PAVLOV Kirill
1986
KAZ
76.18
157
195
352
2014-11-04
4.
ASAYONAK Petr
1993
BLR
76.60
159
189
348
2014-11-04
5.
SU Ying
1994
CHN
76.35
158
190
348
2014-06-20
6.
CHOE Jon Wi
1993
PRK
76.34
155
189
344
2014-11-04
7.
ABDELBAKI Ibrahim Ramadan Ibrahim
1988
EGY
76.70
153
188
341
2014-11-04
8.
MOHAMED Maged Emad Gouda
1994
EGY
76.45
148
191
339
2014-06-20
9.
PIPA Artiom
1992
MDA
76.46
151
186
337
2014-11-04
10.
DEMIREV Demir Manolov
1984
BUL
76.82
150
185
335
2014-11-04
11.
SANCHEZ RIVERO Junior Antonio
1989
VEN
73.58
154
180
334
2014-11-04
12.
GONZALEZ BAEZ Alejandro
1990
ESP
76.00
150
182
332
2014-11-04
13.
MATA PEREZ Andres Eduardo
1992
ESP
76.45
150
182
332
2014-11-04
14.
KHACHATRYAN Ara
1982
ARM
76.81
150
180
330
2014-11-04
15.
TRIYATNO
1987
INA
75.71
147
183
330
2014-11-04

KAT. 85 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
ROSTAMI Kianoush
1991
IRI
84.25
178
213
391
2014-11-04
2.
MARKOV Ivan Markov
1988
BUL
84.45
179
211
390
2014-11-04
3.
OKULOV Artem
1994
RUS
84.25
174
211
385
2014-11-04
4.
ALIMOV Ulugbek
1989
UZB
84.34
168
213
381
2014-11-04
5.
AUKHADOV Apti
1992
RUS
84.55
173
205
378
2014-11-04
6.
TIAN Tao
1994
CHN
84.28
170
205
375
2014-11-04
7.
KHADASEVICH Pavel
1993
BLR
84.15
169
200
369
2014-11-04
8.
RYBAKOU Andrei
1982
BLR
84.57
175
191
366
2014-11-04
9.
SA Jaehyouk
1985
KOR
82.36
165
200
365
2014-11-04
10.
HENNEQUIN Benjamin Didier
1984
FRA
84.52
160
200
360
2014-11-04
11.
MARTASIDIS Antonis
1992
GRE
84.01
155
200
355
2014-11-04
12.
DUDOGLO Alexandru
1989
MDA
84.63
160
195
355
2014-11-04
13.
KHUGAEV Khetag
1997
RUS
83.75
164
191
355
2014-08-18
14.
BEGALIEV Muhammad
1992
UZB
83.20
162
191
353
2014-11-04
15.
AGHASYAN Aghasi
1988
ARM
84.69
156
197
353
2014-11-04

KAT. 94 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
KYDYRBAYEV Zhassulan
1992
KAZ
93.89
179
229
408
2014-11-04
2.
SEDOV Vladimir
1988
KAZ
93.24
188
219
407
2014-11-04
3.
DIDZBALIS Aurimas
1991
LTU
93.20
185
214
399
2014-11-04
4.
STRALTSOU Vadzim
1986
BLR
93.62
176
216
392
2014-11-04
5.
ZIELIŃSKI Adrian
1989
Tarpan Mrocza
93.60
177
215
392
2014-10-26
6.
KIREEV Rinat
1987
RUS
93.61
176
214
390
2014-11-04
7.
LIU Hao
1989
CHN
93.59
165
221
386
2014-11-04
8.
GRELA Łukasz
1986
AZS AJD Częstochowa
94.00
178
205
383
2014-10-26
9.
ZIELIŃSKI Tomasz
1990
Tarpan Mrocza
93.60
170
213
383
2014-10-26
10.
CHUMAK Dmytro
1990
UKR
93.29
173
210
383
2014-11-04
11.
CIRICU Anatoli
1988
MDA
93.32
170
210
380
2014-11-04
12.
KOSOV Aleksei
1994
RUS
92.66
173
205
378
2014-06-20
13.
GOSPODINOV Vasil Georgiev
1993
BUL
93.53
173
204
377
2014-11-04
14.
BERSANAU Aliaksandr
1992
BLR
92.41
170
205
375
2014-11-04
15.
STANULIS Zygimantas
1993
LTU
93.83
170
203
373
2014-11-04

KAT. 105 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
NURUDINOV Ruslan
1991
UZB
104.78
193
239
432
2014-11-04
2.
ILYIN Ilya
1988
KAZ
104.35
190
242
432
2014-11-04
3.
BEDZHANYAN David
1988
RUS
104.25
187
240
427
2014-11-04
4.
YANG Zhe
1991
CHN
103.89
191
220
411
2014-11-04
5.
BONK Bartłomiej
1984
Budowlani Opole
104.40
185
220
405
2014-08-23
6.
MICHALSKI Arkadiusz
1990
Górnik Polkowice
104.80
180
224
404
2014-10-26
7.
GHADAMI Kia
1991
IRI
103.87
178
220
398
2014-11-04
8.
MARTIROSYAN Simon
1997
ARM
104.77
183
213
396
2014-11-04
9.
KIM Minjae
1983
KOR
102.20
180
215
395
2014-11-04
10.
ZBIRNEA Andrian
1990
MDA
104.52
180
215
395
2014-11-04
11.
ZIELIŃSKI Adrian
1989
Tarpan Mrocza
95.80
175
215
390
2014-03-15
12.
PLESNIEKS Arturs
1992
LAT
103.78
174
216
390
2014-11-04
13.
MARTIROSJAN Sargis
1986
AUT
104.24
180
206
386
2014-11-04
14.
DUSMUROTOV Sardorbek
1993
UZB
104.05
167
219
386
2014-11-04
15.
CZEKIEL Kornel
1987
Budowlani Opole
100.30
170
215
385
2014-10-26

KAT. +105 KG

NAZWISKO I IMIĘ

UR.

KLUB

WAGA

RWANIE

PODRZUT

DWUBÓJ

DATA
1.
ALBEGOV Ruslan
1988
RUS
156.54
210
252
462
2014-11-04
2.
SALIMIKORDASIABI Behdad
1989
IRI
171.06
206
251
457
2014-11-04
3.
MASSOUD Mohamed Ehsan Attia
1984
EGY
160.24
193
243
436
2014-11-04
4.
SEIM Mart
1990
EST
145.48
185
246
431
2014-11-04
5.
ZHARNASEK Yauheni
1987
BLR
158.32
199
227
426
2014-11-04
6.
TURMANIDZE Irakli
1984
GEO
129.90
195
227
422
2014-11-04
7.
DOŁĘGA Marcin
1982
Zawisza Bydgoszcz
113.10
192
230
422
2014-04-12
8.
VELAGIC Almir
1981
GER
145.48
191
230
421
2014-11-04
9.
PROSHAK Oleg
1983
UKR
128.13
192
228
420
2014-11-04
10.
SARAIVA REIS Fernando
1990
BRA
142.97
190
230
420
2014-11-04
11.
MOHAMED Ahmed Mohamed Abdelaziz
1988
EGY
137.36
181
230
411
2014-11-04
12.
NAGY Peter
1986
HUN
151.04
185
222
407
2014-11-04
13.
OTA Kazuomi
1986
JPN
147.70
187
219
406
2014-11-04
14.
EFREMOV Ivan
1986
UZB
111.47
188
217
405
2014-11-04
15.
DOŁĘGA Daniel
1988
Budowlani Opole
119.00
182
218
400
2014-08-02

Losowy artykuł

Po raz drugi w historii łukowscy sztangiści awansowali do najwyższej klasy rozgrywek. A dokonali tego u siebie w sobotę 4 października podczas finałowej trzeciej rundy Drużynowych Mistrzostw Polski II Ligi. W Łuko

...

Podnoszenie ciężarów

stat4u